header-photo

O nás

Poslání

Naším posláním je zlepšit zdraví lidí, kterým sloužíme poskytnutím zdravotní péče s maximální účinností, efektivitou, bezpečností a spokojenosti pacientů.

Vize

Chceme poskytovat zahraničním i tuzemským pacientům základní, intezivní i vysoce specializovanou ambulantní a lůžkovou péči v nemocnicích včetně následné péče, rehabilitační a lázeňské.

Hodnoty

  • Konstantní snaha o dokonalost
  • Profesionalita a integrita
  • Týmová práce

Společnost BE HEALTHY se zabývá zprostředkováním operací pacientů v nemocnicích v ČR a v zahraničí s následnou lůžkovou rehabilitací nebo rekonvalescencí v lázních v České republice, a to pro cizince z celého světa i pro české pacienty. Samozřejmostí je pro nás zprostředkování lázeňských a rehabilitačních pobytů, a to jak léčebných tak wellnes pobytů, bez vazby na operační zákrok v ČR i v jiných destinacích.

Zajistíme též všechna ambulantní vyšetření cizinců ve vybraných nemocničních zařízení. Například ultrazvuk, rentgen, CT, zubní, oční, neurologie, urologie, gynekologie, případně také porody.

Pokud zvažujete možnost podstoupit operační zákrok v České republice nebo možnost pobytu v českých lázních, neváhejte nás kontaktovat. Poskytneme Vám bezplatné poradenství a nabídneme Vám možná řešení. Pomůžeme Vám zajistit víza nutná pro pobyt v českých zdravotnických zařízeních a lázních. Odvezeme Vás z letiště do nemocnice, kde Vás předáme přímo vrchní sestře příslušného oddělení společně s lékařem. Ti Vám zajistí veškerou špičkovou odbornou zdravotní péči, kterou budete potřebovat. Z nemocnice Vás sanitkou dovezeme do lázní, kde již budete mít rezervovaný pokoj. Tam Vám lékař dle Vašeho zdravotního stavu předepíše zdravotní procedury. Po Vašem zdravotním pobytu Vás odvezeme na letiště.

Veškerými službami chceme našim klientům zpříjemnit pobyt v naší zemi, kterou si vybrali při řešení zdravotního problému, estetického zkrášlení, nebo si chtějí v Čechách, srdci Evropy, jen zpříjemnit nádherné týdny v lázních plné relaxace, zdraví a krásy.

Kvalitu našich služeb zaručují:

  • Dlouholeté pracovní zkušenosti zaměstnanců z nemocnic, farmacie
    a z lázeňských zařízení.
  • Výsledky operací prověřeného týmu lékařů pod vedením zkušených primářů,
    se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Lékaři získali mimo jiné zkušenosti na klinikách v USA, Anglii, Francii, Německa a nyní sami jezdí do zahraničí pomáhat při komplikovaných operacích.