header-photo

Hospitalizace a konzultace

Hospitalizace na lůžkových odděleních v nemocnicích je plánována pro pooperační péči a je vždy zahrnuta v ceně operace. Obvykle je 4-9 denní, dle zdravotního stavu pacienta.

K hospitalizačnímu pobytu si vezměte:

  • cestovní pas
  • osobní prádlo a běžné hygienické potřeby - zubní kartáček a pastu
  • pooperační košile, župan
  • nosíte-li brýle nebo kontaktní čočky, nezapomeňte vzít s sebou úložné pouzdro
  • užíváte-li pravidelně léky, které nejsou kontraindikací zákroku, nezapomeňte je vzít s sebou, o jejich užívání by měl být informován lékař už v průběhu konzultace
  • šperky a piercingy je nutno před zákrokem sundat, učiňte tak již doma, případně při hospitalizaci požádejte o jejich uložení do trezoru
  • strava a nápoje s možností výběru jsou samozřejmě zajištěny

Konzultace s lékařem před operací

Osobní konzultace s lékařem je před plánovanou operací velmi důležitá. Je třeba posoudit typ operace a doporučit rozsah zákroku tak, aby co nejvíce splňoval požadavky klientky či klienta na výsledný efekt operace a současně zohledňoval medicínská rizika a operační zátěž s tím spojenou. Řadu základních a obecných informací můžete získat na našich webových stránkách, v případě konkrétního dotazu je možné použít email a zaslat rentgen, CT či jiné výsledky, abychom mohli alespoň orientačně odpovědět a doporučit vhodný zákrok a jeho rozsah, cenu. Osobní konzultace klienta s operujícím lékařem je i v nemocnici den před zákrokem.

Podávání informací o pacientovi

Veškeré informace o pacientech jsou sdělovány pouze s jejich souhlasem, a to vždy jen osobám, které si pacient určí v rámci pohovoru před zahájením hospitalizace. Pacient samozřejmě může kdykoli své pokyny změnit.

Ceník

Ceny za požadovanou operaci jsou stanoveny na základě Metodiky účtování cizích státních příslušníků nemocnice, která bude zákrok vykonávat.